include('./novinkygenerator.php'); Clean Factory - Úvod

Služby pro domácnosti

Nejčastěji uklízíme domácnosti po rekonstrukcích a stavebích úpravách. Uklidíme pro vás hrubé nečistoty (rozdrcené zdivo, piliny, apod.), zbavíme vás prachu, umyjeme podlahy a hladké plochy včetně oken, atd. Rádi přitom zákazníka zbavíme i starostí se stěhováním po bytě, nejsme však stěhovací firma. Při větším rozsahu stěhování či u nadměrně těžkých předmětů je nutná dohoda předem.

Dále často čistíme koberce a čalounění extrakční metodou. Díky použití vody s čistícím prostředkem pak koberec po vyčištění vypadá jako nový – doslova! Pravidelným čištěním navíc výrazně prodloužíte jeho životnost, proto doporučujeme čistit zhruba jednou ročně. Mějte však na paměti, že po vyčištění koberec ještě dlouho schne. Tato metoda není vhodná pro velmi staré či historické koberce.

Nabízíme teké kompletní generální úklidy v dohodnutém rozsahu. Uklízíme opravdu důkladně, včetně prostorů za a pod nábytkem a dalších obtížně přístupných míst. Umyjeme schody a všechny hladké plochy, okna i podlahy, odstraníme prach, důkladně vydrhneme koupelnu i kuchyň, poklidíme a provedeme ostatní související práce. Rádi pro vás při té příležitosti také přerovnáme a vyčistíme váš kumbál či sklep a zajistíme odvoz odpadního materiálu, nebo vás zbavíme starostí s mytím auta. Při generálním úklidu doporučujeme extrakčně vyčistit koberce a čalounění. Samozřejmě na vaše přání rádi provedeme i jen některé z prací.

Zajistíme pro vás také pravidelný zběžný úklid domácnosti. Vysávání a mytí podlah, utírání prachu na přístupných místech, poklizení a mytí nádobí, zběžné umytí povrchů v koupelně a kuchyni, důkladné mytí WC a jiné související práce. Poskytujeme i další související služby, například sekání trávy či odhrabání sněhu, praní, věšení a žehlení prádla. Nejsme však hospodyně – zásadně nevaříme a nehlídáme děti. Povězte nám, o jakou služby stojíte vy, rádi vám vyjdeme vstříc.

V krušných dobách přijde vhod náš expresní úklid po party a jiných katastrofách. Odstraníme odpadky, střepy, skvrny z kůže, koberce i čalounění, umyjeme nádobí a zbavíme vás jakéhokoliv biologického odpadu. Naprostá diskrétnost je pro nás samozřejmostí.

✓ MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

Clean Factory © 2015
Novinky
7.7.2015

Během letních prázdnin již tradičně vyřizujeme i objednávky na úklid menších a středních bytů v Praze a okolí. Váš byt pro Vás rádi uklidíme ve Vámi zvoleném čase, třeba i v den objednávky.

27.5.2015

Behem posledních nekolika dnů jsme pro Vás výrazne zlepšili naše stránky

15.5.2015

S radostí Vám oznamujeme, že naše společnost byla zapsána do registru dodavatelů SKANSKY

10.1.2015

Přestěhovali jsme naši kancelář na novou adresu! Nyní nás najdete na adrese: Radlická 751/139e, Praha 5 - Nové Butovice