include('./novinkygenerator.php'); Clean Factory - Úvod

Služby pro firmy

Víme, jak moc je pro každou úspěšnou firmu důležité, když se může na svého dodavatele úklidových služeb plně spolehnout, a smí se tak naplno věnovat tomu, co z ní dělá vyjímečnou. Abychom vám ukázali, že s námi budete spokojeni, rádi pro vás předvedeme jeden zcela bezplatný ukázkový úklid*. Jsme navíc otevřeni kooperaci na bázi obnovovaných měsíčních objednávek, díky kterým bude naše spolupráce trvat právě tak dlouho, jako vaše spokojenost.

Velmi nám pomáhá, když se s námi naši firemní klienti dělí o své dojmy z našich služeb, především o ty negativní. Jedině díky silné zpětné vazbě si můžeme být jisti tím, co zákazníkovi vyhovuje, a co bychom měli naopak zlepšit. Zároveň však vždy respektujeme jeho přání neztrácet čas zbytečnými detaily.

Pro firmy nejčastěji zajišťujeme pravidelný úklid kanceláří dvakrát až třikrát týdně. Ten zahrnuje převážně zametání, mytí a vysávání veškerých podlah, vysypání odpadkových košů, setření prachu z dostupných míst, mytí kuchyňské linky, dřezu a nádobí a mytí příslušenství v koupelně, včetně důkladného vyčištění a desinfekce WC. Na přání klienta zajistíme veškeré související práce tak, aby se zaměstnanci mohli klidně věnovat své práci.

Dokonale čistá prodejna či zákaznické centrum je naprostou nezbytností pro každou úspěšnou firmu. Zákazník se v ní musí cítit příjmně, nesmí ho rozptylovat žádný nepořádek, nebo snad dokonce od nákupu odradit špína. Svěřte vaši provozovnu do našich rukou a my se postaráme o to, aby se do ní vždy rád vracel. Každá provozovna je jiná a vyžaduje specifickou péči, proto je vždy nutné podobu úklidu dohodnout individualně. Nejčastěji se jedná o strojové či ruční mytí podlah a rovných ploch, setření prachu, mytí a naleštění výloh, vitrín a regálů, a další běžné práce.

Rádi pro vás zajistíme generální i pravidelný úklid vašich ostatních firemních prostor – výrobních hal, dílen, skladů, kuchyní a dalších firemních provozoven. V současnosti jsme také otevřeni možnostem pro dlouhodobou spolupráci jakožto subdodavatel zajišťující úklid pro vaše klienty. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo zájem získat nezávaznou cenovou nabídku či domluvit osobní schůzku, neváhejte nás kontaktovat.

✓ MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

Clean Factory © 2015
Novinky
7.7.2015

Během letních prázdnin již tradičně vyřizujeme i objednávky na úklid menších a středních bytů v Praze a okolí. Váš byt pro Vás rádi uklidíme ve Vámi zvoleném čase, třeba i v den objednávky.

27.5.2015

Behem posledních nekolika dnů jsme pro Vás výrazne zlepšili naše stránky

15.5.2015

S radostí Vám oznamujeme, že naše společnost byla zapsána do registru dodavatelů SKANSKY

10.1.2015

Přestěhovali jsme naši kancelář na novou adresu! Nyní nás najdete na adrese: Radlická 751/139e, Praha 5 - Nové Butovice