include('./novinkygenerator.php'); Clean Factory - Kariéra

Kariéra a přivýdělek

Kariéra u CleanFactory

Naše společnost stojí pouze o spolehlivé, poctivé, samostatné a pracovité zaměstnance zručné v úklidu. Moc dobře víme, že abychom v našich řadách kvalitní pracovníky udrželi, musíme jim také věnovat nadstandardní péči. Proto velmi dbáme na jejich dobré pracovní podmínky (kvalitní a bezpečné pracovní technologie, pravidelné přestávky, neomezený přísun bezplatné pitné vody, přátelský pracovní kolektiv a jiné) a zaručujeme jim nadstandardní platové ohodnocení, včetně záloh v případě nouze.

Před povoláním do práce musí každý zájemce o projít prvotním školením, kde se mimo jiné ujistíme o jeho základní způsobilosti k práci v naší firmě. Noví pracovníci dostávají nejprve možnost pravidelného výdělku péčí o svou první pravidelnou zakázku (nejčastěji úklid kanceláří či bytového domu), za jejíž plnění jsou osobně zodpovědní. Jakmile nás přesvědčí o své samostatnosti a spolehlivosti a naskytne se pro ně pracovní příležitost, přenecháme jim do péče další klienty. Nejspolehlivějším a nejsamostatnějším pracovníkům nabízíme možnost trvalého pracovního poměru, nebo možnost vést skupinu spolupracovníků a dohlížet na průběh jejich zakázek.

Pracovníkům s dobrou historií (nejlépe s dlouholetou zkušeností v komerčním úklidu) samozřejmě ihned při nástupu nabízíme podmínky odpovídající jejich kvalitám. Mimo péči o stálé klienty navíc často sháníme pracovníky pro realizaci jednorázových zakázek (nejčastěji úklid novostaveb). V takovém případě však práci vždy přednostně nabízíme stálým zaměstnancům.

Volné pozice

V současnosti nové zaměstnance nehledáme, nabízíme Vám však možnost připojit se k naší databázi latentních pracovníků v úklidu. Jakmile přijde čas zapojit nového pracovníka, nabídneme pracovní příležitost těm, kteří bydlí zakázce nejblíže. Před prvotním nástupem musí každý pracovník projít zhruba čtyřhodinovým školením.

CHCI BÝT V DATABÁZI

Jednorázový přivýdělek

Znáte někoho, kdo poptává naše služby, například úklid ve svých firemních kancelářích či společných bytových prostorách svého domu? Povězte nám o něm a my jej kontaktujeme. Pokud s ním zahájíme spolupráci, štědře vás odměníme!

CHCI ZJISTIT VÍC
Clean Factory © 2015
Novinky
7.7.2015

Během letních prázdnin již tradičně vyřizujeme i objednávky na úklid menších a středních bytů v Praze a okolí. Váš byt pro Vás rádi uklidíme ve Vámi zvoleném čase, třeba i v den objednávky.

27.5.2015

Behem posledních nekolika dnů jsme pro Vás výrazne zlepšili naše stránky

15.5.2015

S radostí Vám oznamujeme, že naše společnost byla zapsána do registru dodavatelů SKANSKY

10.1.2015

Přestěhovali jsme naši kancelář na novou adresu! Nyní nás najdete na adrese: Radlická 751/139e, Praha 5 - Nové Butovice