include('./novinkygenerator.php'); Clean Factory - Úvod

Služby pro správce a majitele objektů

Máme zájem o nárazovou i dlouhodobou spolupráci se správci a majiteli všech typů komerčních objektů, včetně kancelářských a průmyslových komplexů i budov, ubytovacích a restauračních zařízeni, zábavních a relaxačních komplexů, skladů, škol a ostatních. Nabízíme jak dodávku dílčích prací, tak kompletní údržbu nemovitostí. Jsme rychlí a iniciativní ve věci řešení nepředvídaných problémů a situací, a to i nad rámec objednaných služeb. V akutních případech jednáme ihned, na základě ústní dohody – nečekáme na novou objednávku. Naše služby koncipujeme tak, aby na nás naši klienti mohli přenést maximum starostí a povinností. Náš jednatel vás rád navštíví přímo ve Vašem objektu a vyslechne si vaše potřeby a požadavky.

Majitelům a správcům obytných objektů nabízíme jak kompletní údržbu, tak pravidelný úklid společných bytových prostor. Jsme primárně orientováni na kvalitu, flexibilitu a osobní přístup. Naší hlavní prioritou je zákazníka kompletně zbavit veškerých starostí s úklidem a údržbou, kterými jsou nejčastěji stížnosti a reklamace ze strany nájemníků nebo nutnost aktivního řešení mimořádné situace. Pokud je pro vás však jediným kritériem nejnižsí možná cena a spokojíte se s méně kvalitními a disciplonovanými pracovníky, pravděpodobně nebudeme vašim ideálním kandidátem.

✓ MÁM ZÁJEM O INFORMATIVNÍ SCHŮZKU

Clean Factory © 2015
Novinky
7.7.2015

Během letních prázdnin již tradičně vyřizujeme i objednávky na úklid menších a středních bytů v Praze a okolí. Váš byt pro Vás rádi uklidíme ve Vámi zvoleném čase, třeba i v den objednávky.

27.5.2015

Behem posledních nekolika dnů jsme pro Vás výrazne zlepšili naše stránky

15.5.2015

S radostí Vám oznamujeme, že naše společnost byla zapsána do registru dodavatelů SKANSKY

10.1.2015

Přestěhovali jsme naši kancelář na novou adresu! Nyní nás najdete na adrese: Radlická 751/139e, Praha 5 - Nové Butovice