include('./novinkygenerator.php'); Clean Factory - Úvod

PŘEDKOLAUDAČNÍ ÚKLIDY

S hrubým i čistým úklidem po stavbách a rekonstrukcích máme bohaté zkušenosti a velmi důvěrně známe známe situace i atmosféru na stavbě. Moc dobře víme, že při dokončování stavby nemáte času nazbyt a starosti s úklidovou firmou jsou to poslední, čím se máte náladu zabývat.

Jsme plně připraveni na to, že sami nedostaneme vždy na úklid tolik času, s kolika jsme počítali, či kolik jste nám plánovali dát. I proto při práci využíváme ty nejefektivnější technologie, včetně podlahových strojů. Máme hlubokou zásobu latentních pracovníků, které můžeme v časové tísni povolat do služby. V případě potřeby – pokud to podmínky vaší stavby dovolí a čas si to vyžádá – zajistíme osvětlení a na hrubý úklid zavedeme noční směny. S námi máte jistotu, že svého investora vždy uvedete do čistého, uklizeného prostředí.

Stačí kliknout na následující tlačítko a zanechat nám vzkaz s vaším telefonním číslem. Náš jednatel Vám zavolá zpět a v domluveném čase za Vámi přijede přímo na stavbu, kde mu můžete sdělit všechny vaše přání a požadavky.

✓ MÁM ZÁJEM O NABÍDKU ČI SCHŮZKU

Clean Factory © 2015
Novinky
7.7.2015

Během letních prázdnin již tradičně vyřizujeme i objednávky na úklid menších a středních bytů v Praze a okolí. Váš byt pro Vás rádi uklidíme ve Vámi zvoleném čase, třeba i v den objednávky.

27.5.2015

Behem posledních nekolika dnů jsme pro Vás výrazne zlepšili naše stránky

15.5.2015

S radostí Vám oznamujeme, že naše společnost byla zapsána do registru dodavatelů SKANSKY

10.1.2015

Přestěhovali jsme naši kancelář na novou adresu! Nyní nás najdete na adrese: Radlická 751/139e, Praha 5 - Nové Butovice